Czy petting opóźnia okres? Prawdopodobieństwo ciąży?

Od pewnego czasu uprawiam petting z chłopakiem. Zawsze zachowujemy ostrożność aby nasienie nie dostało się do moich miejsc intymnych. Pierwszy okres dostałam 2 lata temu i jak do tej pory mam nieregularny. Raz co 23 dni innym razem co 30, ale w zakresie 20-30 dni. W rezultacie okres dostaję po 20 dniu miesiąca do 28-30 dnia.
Czy petting stosowany w dniach płodnych lub na kilka dni przed menstruacją może go opóźnić? Martwię się bo dzisiaj mija 29 dzień, a ja okresu nie mam.
Dodam też, że kilka dni temu uczestniczyłam w dosyć poważnym wypadku samochodowym a to jest wielki stres. Po za tym miałam kilka innych problemów od poprzedniego okresu. Brzuch mnie niby boli, w pachwinach tez i jajniki tak samo ale to jest taki raczej znikomy ból, jeszcze nie na tyle mocny jak przed samym okresem. Twarz mam w krostkach tak jak zawsze chce mi się słodyczy i mam większy apetyt, a okresu mimo to nie ma.
Pomocy

Witam serdecznie,

Sam petting nie wpływa na opóźnienie lub przyspieszenie miesiączki. Natomiast związany z tym stres przed zajściem w ciążę może być przyczyną opóźnienia miesiączki. W Pani przypadku na pewno duży wpływ maja ostanie przeżycia związane z wypadkiem samochodowym. Powinna Pani cierpliwie czekać na miesiączkę, która w związku z tym może się opóźnić.

Pozdrawiam