Czy picie kawy może być przyczyną kaszlu?

Od 3 tygodni utrzymuje sie u mnie kaszel .Najgorzej jest z rana i caly czas jestem przeziebiony. Brałem acc i nie przeszlo. Mi sie wydaje ze to moze byc od kawy . Kawy pije tak 4 dziennie.Byłwm u lekarz u rodzinnego i przebadal mnie i powiedział ze z plucami wszystko w porzadku. Co zrbic aby pozbyc sie kaszlu.

Witam serdecznie. Kawa raczej nie jest tu powodem zgłaszanych dolegliwości. Proszę pamiętać iż szczególnie w okresie jesienno- zimowym nabłonek dróg oddechowych regeneruje się dość długo bo nawet do 6 tygodni. Każde jego pdrażnieni może powodować odruch kaszlu.