Czy pionowa kreska do pępka pojawia się wyłącznie u kobiet w ciąży?

witam , mam pytanie czy kreska pionowa od dołu do pępka pojawia się tylko kkobiet w ciąży czy nie tylko . wczoraj dostałam miesiączkę chyba miesiączkę ponieważ od ponad dwóch tygodni bolały mnie piersi i podbrzusze oraz jajnik ,myślałam że jestem w ciąży miałam bardzo dużą ochotę na mieso a predzej tak nie miałam do tego jestem cały czas senna , ja dostałam okresu to zauważyłam ze to nie jest zwykła krew tylko jest tam śluz i do tego bardzo boli mnie na dole,+że 2 dnia juz nie bolało a boli ..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany objaw pojawia się nie tylko u kobiet w ciąży. Może być to także związane ze zmianami w gospodarce hormonalnej. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.