Czy plamienie zamiast okresu może być oznaką ciąży?

witam przez cały czerwiec nie miałam okresu dostałam okres 02.07 trwał trzy dni pozniej kochałam sie z chlopakiem 29.07 i 30 dostałam okres nie wiem czy to okres czy plamienie dodam ze dosyc czesto sie kochalismy bez zabezpieczen bo chcemy miec dziecko

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyją Państwo bez zabezpieczenia, szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. Póki co nie ma powodów do niepokoju - proszę kontynuować starania.