Czy plemniki przenikają przez bieliznę?

Witam! Chciałbym zapytać czy jest możliwość, aby plemniki przeniknęły przez bieliznę, w tym przypadku przez majtki? Czy jednak stanowią one wystarczającą ochronę...?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli dojdzie do ejakulacji na majtki w okolice pochwy, to jest możliwość że nasienie dostanie się do pochwy, ale tylko jeśli będzie ono mogło przeniknąć bokiem. Nawet i w tym przypadku, jednak ryzyko zapłodnienia praktycznie nie istnieje. Plemniki nie będą miały natomiast zdolności przenikania przez materiał.

Pozdrawiam serdecznie!