Czy po 2 tygodniach można dostać następny okres?

Witam,
mam 18 lat, moja sytuacja jest następująca: we wrześniu okres mi się spóźniał 2 tygodnie, miałam dostać okres 16 września, a dostałam 30. i trwał 5 dni. Teraz znowu mam skurcze, chce mi się niesamowicie jeść oraz mnie wypryszczyło na twarzy, zawsze tak mam przed okresem, czy to jest możliwe?
Proszę o odpowiedź i dodam, że miesiączki mam regularne, co 31 dni.

Witam serdecznie,
Nie jest to normalna sytuacja, że okres pojawia się 2 tygodnie później albo 2 tygodnie wcześniej. Na przyspieszenie lub opóźnienie miesiączki ma wpływ wiele czynników, np. stres, wysiłek fizyczny, zmiana klimatu lub też zaburzenia hormonalne.
Jeżeli kolejna miesiączka pojawi się za późno albo za wcześnie, konieczna będzie wizyta u ginekologa, celem określenia przyczyny tego stanu rzeczy.
Pozdrawiam