Czy po 3-dniowej przerwie tabletki antykoncepcyjne działają tak samo?

Witam, od 5 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Jednakże zdążył mi sie mały poślizg, po 15 dniach zażywania tabletek nie brałam ich przez 3 dni. Nie wspolzylam wtedy z moim partnerem, wiec nie ma obaw co do ciąży. Po 3 dniach wystąpiło krwawienie a ja znów zaczęłam brać tabletki bez 7 dniowej przerwy. Dodam tylko, ze nadal krwawie, Zaraz powinnam rozpocząć nowe opakowanie i zrobic 7 dniowa przerwę, moje pytanie brzmi, czy po 3 dniowej przerwie taetki antykoncepcyjne działają tak samo ?

Witam. Ochrona antykoncepcyjna w ten sytuacji z pewnością została zaburzona. To jak długo należy stosować dodatkową antykoncepcję zależy od tygodnia przyjmownaia tabletek w którym miała miejsce cała sytuacja.