Czy po amfetaminie zawsze występują rozszerzone źrenice?

Czy po amfetaminie zawsze są rozszerzone źrenice? Dostałem informację, że u osób uzależnionych, biorących chronicznie AMP ten efekt nie występuje

Roz­sze­rzo­ne źrenice to typowy efekt dzia­ła­nia sty­mu­lan­tó­w, takich jak kokaina i am­fe­ta­mi­na. Heroina, morfina i kodeina są to opiaty - a więc zwę­ża­ją­ce źrenice de­pre­san­ty.