Czy po laserowym usunięciu nadżerki może występować nasilające się krwawienie?

Witam!
Dwa tygodnie temu miałam usuwaną nadżerkę laserem, przez około 5 dni miałam wodniste upławy, a później pojawiło się krwawienie, które przypomina okres, choć nie jest aż tak intensywne, ale pojawiają się skrzepy, do tego odczuwam małe bóle w podbrzuszu, biorę tabletki antykoncepcyjne i okres z odstawienia powinnam dostać w piątek (11.02.11).
Czy jest możliwe, żeby okres się przyspieszył, czy czasem mogą to być skutki uboczne takiego zabiegu?
Bardzo się martwię, proszę o radę.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Takie krwawienie może być objawem krwawienia z nadżerki lub przyśpieszonego krwawienia miesiączkowego, choć jest to mniej prawdopodobne. Powinna się Pani udać na kontrolę do lekarza.
Jeśli rana po laseroterapii źle się zagoiła i krwawi, to niezbędna będzie interwencja lekarza.
Z poważaniem