Czy po pierwszym razie może spóźniać się miesiączka?

Mam takie pytanie.
Pozwoliłam sobie z moim chłopakiem na różne pieszczoty dzień przed okresem 27, a 28 powinnam go dostać. Włożył mi członka, ale nie do końca (bez). Oczywiście byłam dziewica ale nic nie czułam. żeby mi przebijał błonę. Okres spóźnia mi się trzy dni już. W te dni przezywam piekło, bo się boję, że mogę być w ciaży. Nie wiem co mam robić.

Witam serdecznie,

W przypadku stosunku bez zabezpieczenia należy zawsze wziąć pod uwagę możliwość zajścia w ciążę. Nawet jeśli nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera dostateczną ilość plemników aby doszło do zapłodnienia.
Jeżeli do stosunku doszło dzień przed spodziewaną miesiączką to były to najpewniej dni niepłodne co zmniejsza szanse na zajście w ciążę.
Być może stres jest przyczyną barku miesiączki.
Jeżeli miesiączka się nie pojawi to po około 10-14 dniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam