Czy po porażeniu prądem z gniazdka należy udać się do lekarza?

Kopnął mnie prąd w gniastku w dwa palce nic mi na razie nie dolega ale dopiero minęło 3 godziny czy muszę jsc do lekarza a byłem na i zbie przyjęć w szpitalu i mi powiedział lekarz ze jak mi nic nie dolega to żebym poszedł do domu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeżeli lekarz po zbadaniu stwierdził, że jest wszystko ok to nie ma problemu. Dodatkowo nie odczuwa Pan żadnych dolegliwości więc też wskazuje że nie ma się czym martwić. Pozdrawiam