Czy po seksie oralnym można zajść w ciążę?

Chciałabym się dowiedzieć od specjalisty, czy przez połknięcie płynu, który pojawia się przed wytryskiem lub spermy można zajść w ciążę?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Skierka

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Aby mogło dojść do zapłodnienia, plemniki muszą dostać się do dróg rodnych kobiety, czyli np. podczas wytrysku nasienia w pochwie lub u wejścia do pochwy. Seks oralny nie grozi ciążą, ponieważ układ pokarmowy nie ma połączenia z układem rodnym kobiety. Dlatego pod względem ryzyka ciąży, seks oralny jest całkowicie bezpieczny.

Zachęcam do uzupełnienia swojej wiedzy na temat ludzkiej seksualności, gdyż współżycie to nie tylko przyjemność, ale również duża odpowiedzialność.

Pozdrawiam