Czy podczas zażywania tabletek chłopak może kończyć we mnie?

Czy podczas zażywania regularnie tabletek antykocepcyjnych i podczas kochania się z chłopakiem, gdy chłopak ma wytrysk w pochwie dziewczyny, to można być pewnym, że nie istnieje ryzyko zajścia w ciążę i nie należy mieć żadnych obaw?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Tabletki nie są 100% pewną metodą. Taka nie istnieje. W związku z tym ryzyko zajścia w ciążę jest zawsze (podczas każdego stosunku), jednak w trakcie prawidłowego stosowania antykoncepcji doustnej jest ono rzeczywiście minimalne. Stosunek przerywany NIE JEST metodą antykoncepcyjną, więc to, gdzie partner "kończy", nie ma znaczenia.