Czy poprzez petting można zajść w ciążę?

Witam. Czy poprzez petting , można zajść w ciążę ? Pytam ponieważ nigdzie nie mogę dostać konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Pieściłem się z partnerka narządami , ale wytrysku na pochwę i jej okolic nie było. Podczas gdy ona mnie masturbowała wydzielił się płyn (przed sperma) po tym zakonczylismy wspólną zabawe.Zaznaczam , że reka partnerki nie miala kontaktu z pochwą. Czy ciąża w takim przypadku jest możliwa ? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź , Pozdrawiam i z Góry Dziękuje.

Problem jest w tym, że w kontakcie seksualnym, w stanie podniecenia, słabo są kontrolowane zachowania i jest możliwe bezwiedne wprowadzenia palców za spermą chociążby do przedsonka pochwy, a to już może wystarczyć do prokreacji...
Brak kontroli zachowań wynika też z tego, że kontaktom często towarzyszy alkohol, a nawet środki psychoaktywne.
Nie ułatwia sytuacji fakt, że zwyczaje higieniczne nie są idealne.
Nawet po skorzystaniu z toalety większość (!) mężczyzn nie myje rąk. (Kobiety w większości myją...).
Podświadomie zmywanie swojej (szlachetnej) spermy z rąk odczuwane jest jako nieeleganckie...
Wszystko to powoduje, że na tak proste pytanie lekarze odpowiadaja ostrożnie, bo znają realia...
Pozdrawiam. JW