Czy poprzez pieszczoty palcem można zajść w ciążę?

Czy poprzez pieszczoty palcem można zajść w ciążę? Nie było wytrysku. Jedyne co, to preejakulat. Nie było go jednak w pobliżu krocza? Dziękuję za pomoc z góry.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

W opisanej przez Panią sytuacji nie ma możliwości zaistnienia ciąży. Preejakulat musiałby znaleźć się przynajmniej w okolicach wejścia do pochwy, by szansa była choćby minimalna.

Pozdrawiam!