Czy posiew spermy odpowie co jest przyczyną dolegliwości?

Mam 35 lat, jestem mężatką. Mam problem z częstymi infekcjami okolic intymnych. Staram się zachowywać w taki sposób , aby je ograniczyć: myjąc się pod prysznicem, stosując płyn do higieny intymnej Laktacyd, nosząc luźną, bawełnianą bieliznę, zażywając prebiotyki ginekologiczne, itp. Pomimo to ciągle mam kłopoty, które nasilają się po stosunku - pieczenie, ból, biała wydzielina o brzydkim zapachu.   Czy badanie posiewu spermy mojego męża da odpowiedź dlaczego tak się dzieje? Już nie wiem gdzie szukać przyczyn takiego stanu. Byłam ostatnio u ginekologa i jestem zdrowa. Proszę o pomoc i radę.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niezbędne jest przebadanie Pani jak i Pani męża. Nie wspomina Pani, czy miała wykonywany Pani posiew z szyjki w trakcie infekcji. Niezbędna jest w Państwa przypadku celowana antybiotykoterapia. Najbardziej prawdopodobną przyczyną Państwa nawracających infekcji jest niecałkowite wyleczenie infekcji i stały jej nawrót.
Posiew spermy na pewno byłby przydatny w dalszej diagnostyce Państwa dolegliwości.

Pozdrawiam.