Czy powinnam martwić się o wczesną ciążę?

Witam,
miesiączkę powinnam dostać w środę (1.12.2010) lub w czwartek (2.12.2010). W tych dniach zrobiłam sobie testy ciążowe i wszystkie 4 wyszły pozytywnie, lecz druga kreseczka była bladziutka. Jestem troszkę bardziej zmęczona, mam podwyższoną temperaturę.
Od wtorku do środy w nocy cały czas bolało mnie podbrzusze. Dziś w czwartek ból ustąpił. Piersi też przestały mocno boleć, jedynie brodawki bolą w momencie, gdy je dotykam. Nie czuję się w ogóle na okres. Testy wyszły pozytywnie, więc ciąża jest, ale ustąpienie tych objawów bardzo mnie martwi. Wiem, że to bardzo wczesna ciąża. Czy mam powody do niepokoju?
Proszę o odpowiedź!

Dzień dobry!
Jeśli objawy ustąpiły lub się zmniejszyły, żeby upewnić się, czy ciąża się rozwija, najlepiej wykonać test beta HCG co dwa dni. Jeśli poziom hormonu się zwiększy, to ciąża się rozwija.
Można takie badanie zrobić w większości laboratoriów bez skierowania. W USG w tak wczesnej ciąży może być widoczny jedynie pęcherzyk ciążowy.
Z poważaniem