Czy powinnam powtórzyć test ciążowy i zwrócić uwagę na jego czułość?

Witam ,dzisiaj zrobilam test ciazowy lecz z tego calego stresu zapomnialam zwrocic uwge na jego czulosc i kupilam ten bardzo czuly -10 mllU/ml. Jesli w ogole jestem w ciazy to bylby to conajmniej 12 tydzien. Wynik wyszedl negatywny . Moje pytanie dotyczy tego czy powinnam powtorzyc test i tym razem zwrocic uwage na jego czulosci ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli byłby to 12hbd to test bez względu na jego czułość powinien być już wiarygodny. Pozdrawiam