Czy prawidłowe użycie prezerwatywy zapewnia maksimum bezpieczeństwa?

Witam!
Moje cykle mają zazwyczaj długość od 28 do 31 dni. Daty ostatnich miesiączek to 12 grudnia i 9 stycznia. Uprawiałam seks 25, 26 i 31 grudnia. Zabezpieczyliśmy się z chłopakiem prezerwatywą. Nie pękła, ani nie zsunęła się, ale nie mam 100% pewności, że nasienie nie przedostało się do środka.
W 17 dniu po stosunku zrobiłam test beta HCG (z krwi), który dał wynik <1,2 mlU/ml. Proszę o odpowiedź na pytanie, czy mogę być 100% pewna braku ciąży? Czy na 3-7 dni przed miesiączką jest możliwe wystąpienie w moim przypadku owulacji? Czy prawidłowe użycie prezerwatywy, brak pęknięcia i zsunięcia się oraz brak widocznych uszkodzeń zapewnia maksimum bezpieczeństwa?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,
jeżeli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy, ani do jej zsunięcia, to ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe. Ale nie ma 100% ochrony przed ciążą. W Pani przypadku dni płodne przypadają pomiędzy 8 a 20 dniem cyklu. Zatem do współżycia doszło podczas dni płodnych.
Badanie poziomu beta HCG jest wiarygodne po 7-10 dniach od zapłodnienia. W Pani przypadku wynik jest wiarygodny i wyklucza ciążę.
Pozdrawiam