Czy preparat Slimtox jest skutecznym i bezpiecznym środkiem na odchudzanie?

Dzień dobry, nazywam się Monika i mam 18 lat. Bardzo bym chciała zrzucić kilka kilogramów. Nie mam cierpliwości już do diet, które przetestowałam chyba wszystkie, ćwiczyć tez nie mogę regularnie ze względu na brak czasu i dlatego chciałabym skorzystać z jakiś preparatow dostępnych na rynku. Czy preparat Slimtox jest skutecznym i bezpiecznym środkiem na odchudzanie ? Czy stosując Slimtox można faktycznie schudnąć i czy nie wystapi efekt jo jo, jak długo od rozpoczęcia kuracji można spodziewać się jakiś efektów. Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania. Z góry dziekuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Witam,

proces odchudzania jest bardzo skomplikowany i nie wystarczy wprowadzić jedynie leków. Aby schudnąć konieczna jest dobrze dopasowana zbilansowana dieta + dopasowane do tego ćwiczenia fizyczne. Bez tego ciężko będzie trwale się odchudzić.
Zachęcam do kontaktu z poradnią dietetyczną

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
https://www.facebook.com/FoodDiet

Magdalena Mroczek

Slimtox jest suplementem diety, który zawiera substancje naturalne i ziołowe, które mają wspomagać odchudzanie. W składzie preparat zawiera m.in. Yerba Mate, guaranę, koper włoski, owoc Goji, koper włoski, fiołek trójbarwny oraz pokrzywę i trawę cytrynową. Ma działać poprzez przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie spalania tłuszczu, zmniejszenie apetytu oraz detoksykację organizmu. Preparat spożywa się 2 razy dziennie, rano oraz piętnaście minut po głównym posiłku.

Jeśli chodzi o suplementy diety wspomagające odchudzanie to na rynku jest ich dużo. Najczęściej zawierają one substancje naturalne i ich ekstrakty. Trzeba pamiętać, że działanie wszystkich suplementów diety jest jedynie wspomagające. Nie ma "cudownej tabletki" na odchudzanie, która mogłaby zbić wagę. Podstawową metodą leczenia nadwagi i otyłości jest dieta i aktywność fizyczna. Suplementy powinny być traktowane jako dodatek do nich.

Tabletki mogą w pewien sposób “rozleniwiać” i stać się wymówką do unikania diety i ćwiczeń, dlatego rozważyłabym zasadność ich kupowania i skupiła się raczej na odchudzaniu sprawdzonymi sposobami.

Slimtox jest bezpieczny, ponieważ zawiera jedynie składniki naturalne. Jednak jeśli chodzi o suplementy, to nie udowodniono jednoznacznie skuteczności żadnego z nich. Skuteczna w odchudzaniu jest dieta połączona z aktywnością fizyczną. Jeśli chodzi o suplementy, to mogą one służyć jedynie jako dodatek do odchudzania. Dlatego na Pani miejscu skupiłabym się na jak najlepszym wykorzystaniu uznanych metod, ewentualnej suplementacji diety w niezbędne minerały, witaminy i mikroelementy.