Czy preparaty typu Domoxoft żel/płyn są skuteczne?

Witajcie! Niedawno stwierdzono u mnie Demodex na powiekach, mam okropnie czerwone oczy, przewlekłe zapalenie spojówek i brzegów powiek. Oprócz tego masowo wypadają mi włosy i rzęsy. Czy preparaty (kosmetyki) typu Domoxoft żel/płyn są skuteczne?

Witam serdecznie. Jest to linia kosmetyków łagodząca objawy. Nie zawsze jednak musi okazać się skuteczna w pozbyciu się problemu.

Witam.
Preparat Demoxoft jest stosowany na Demodex brzegów powiek . Nie sądzę aby była to jedyna przyczyna wypadania rzęs i włosów jednocześnie. Proponują jeszcze skorzystać z konsultacji dermatologa.
Pozdrawiam