Czy przy łojotokowym zapaleniu skóry głowy można przeszczepiać włosy?

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy przy łojotokowym zapaleniu skóry głowy można przeszczepiać włosy, jeśli tak to jaką metodą ? Punktowo czy raczej przeszczep skóry głowy. I czy nie będą one w dalszym ciągu wypadać ?

Witam,
obawiam się że przeszczepianie włosów w przypadku ŁZS skóry głowy nie będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ problem będzie nawracał.

Polecam skonsultować się z dermatologiem lub trychologiem.
Przede wszystkim aby zapobiec wypadaniu włosów, należy opanować stan zapalny skóry głowy.

pozdrawiam!