Czy przy migotaniu przedsionków można pracować fizycznie?

Mam migotanie przedsionków i pracuję ciężko – fizycznie. ZUS stwierdził, że nadaję się do pracy, którą wykonuję, do dzisiaj. Po chorobowym, który trwał 6 miesięcy, wróciłem do pracy i odmiatałem śnieg, straciłem przytomności i miałem migotanie przedsionków, czy to jest dobre dla mojego życia?

Witam serdecznie,

jeżeli wysiłek fizyczny powoduje napady migotania przedsionków, powinien Pan unikać takich sytuacji. Trudno przewidzieć, czym się skończy kolejny taki incydent.

Proponuję zgłosić się do prowadzącego kardiologa, celem wydania zaświadczenia o stanie zdrowia. A następnie ponowne złożenie dokumentów do ZUS-u z prośbą o kolejne rozpatrzenie Pana przypadku.

Pozdrawiam