Czy przy niewielkich początkach żylaków mogę ćwiczyć na urządzeniu Vacu?

Vacu Active a żylaki Witam, czy przy niewielkich początkach żylaków mogę ćwiczyć na urządzeniu Vacu - bieżnia pod ciśnieniem ? Czy nie pogorszy to stanu żył a może ćwiczyć z mniejszym podciśnieniem ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Żylaki kończyn dolnych są przeciwwskazaniem do ćwiczeń na tego typu urządzeniu.