Czy przy wydzielinie z pochwy o nieprzyjemnym zapachu mogłam zajść w ciążę?

Witam!
Czy mogłam zajść w ciążę, jeżeli z pochwy wydziela się dziwna wydzielina o brzydkim zapachu? Mam ją już od ponad roku, współżyłam 2 tyg. temu, zabezpieczyliśmy się, ale mimo tego chcę wiedzieć. Czy może być taka możliwość, że mogłam zajść w ciążę, jeśli mam coś takiego?

Witam serdecznie,
wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu może świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych. Takie objawy wymagają konsultacji ginekologicznej. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego. Wówczas lekarz zadecyduje o konieczności badań dodatkowych oraz o włączeniu leczenia.
Nieleczone stany zapalne dróg rodnych mogą skutkować problemami z zajściem w ciążę w przyszłości.
Wydzielina z pochwy nie chroni Pani przed zajściem w ciążę. Powinna Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam