Czy regularne stosowanie witaminy B zmniejszy ryzyko torbieli?

Witam, chciałam się dowiedzieć czy Stosowanie regularne VITAMINUM B, zmniejszy ryzyko torbieli? 2 lata temu miałam usuwane 3 ogromne torbiele i pojawił się pęcherzyk o śr. 15 mm. Lecz po pół roku się zmniejszył tylko o 1 mm. ;/ Czy to coś pomoże? Dziękuję ! :)

Nie ma takich dowodów medycznych, które mówiłyby o tym, że regularne przyjmowanie witaminy B zmniejsza ryzyko powstania torbieli lub powoduje ich wycofywanie.