Czy regularnie zażywane tabletki antykoncepcyjne Ovulastan są skuteczne?

Witam Państwa. Czy regularnie zażywane tabletki antykoncepcyjne (Ovulastan) są skuteczne? Zażywam je regularnie od trzech miesięcy, nie mam skutków ubocznych, nie występują biegunki, wymioty ani nie jestem poddana żadnemu leczeniu, więc żadnych tabletek nie biorę. Raz tylko popiłam tabletkę w drugim opakowaniu drinkiem a tak poza tym to popijam wodę. Proszę mi powiedzieć, czy mogę uprawiać seks w pełni bez dodatkowych zabezpieczeń?

Szanowna Pani!

Może Pani spokojnie uprawiać seks bez dodatkowych zabezpieczeń. Jest Pani w pełni zabezpieczona.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka