Czy rekonstrukcja piersi jest refundowana?

Mam pytanie dotyczące zabiegu rekonstrukcji: czy w Polsce takie zabiegi są wykonywane i gdzie? Jakie są koszty zabiegu?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

W przypadku raka piersi zabiegi rekonstrukcji piersi są refundowane w ramach NFZ. Zabiegami tymi zajmują się kliniki/oddziały chirurgii plastycznej. Adresy są dostępne w internecie, potrzebne jest skierowanie od onkologa lub lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.