Czy rwa kulszowa to to samo co korzonki?
Chciałabym jeszcze wiedzieć czy rwa kulszowa to to samo co korzonki jakie są objawy. Jak to się leczy czym i co robić bo nawet nie mogę wstać z łóżka mam 27lat wszystkie wyniki dobre rtg kręgosłupa nie profilowe w porządku juz nie wiem gdzie szukać potrzebuje pomocy bo wariuje. Lekarz rodzinny kazał mi brać apap i smarować maścią voltaren . A ja już nawet nie mogę chodzić boli dół pleców i jak unoSze jedna i druga mogę boli aż po boku czy to coś nie bezpiecznego naj gorzej mi wstawać

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Rwa kulszowa powodowana jest uciskiem wypadającego dysku na korzeń nerwu. Tak zwane korzonki to ta sama choroba (od ww korzenia nerowego).
Proszę udać się do lekarza ortopedy bądź neurologa.
Pozdrawiam