Czy są jakieś dobre leki bez recepty na potencję lub zioła na potencję?

Dzien dobry
Od 16-stego roku życia regularnie się onanizowałem (przynajmniej raz dziennie), raz na jakiś czas współżyłem (nieregularnie, z różnymi partnerkami). Teraz mam 24 lata. Mam poważne problemy z potencją, czasem nie mogę w ogóle osiągnąć wzwodu, a jak się uda, to nie mogę utrzymać - ani podczas masturbacji, ani podczas zwykłego współżycia przez co nabawiłem się już chyba nerwicy... Co mam zrobić? Czy powinienem stosować jakieś tabletki na potencję bez recepty? Czy raczej udać się do lekarza po silniejsze leki? Słyszałem też, że czasem to problem czysto psychiczny, ale trochę nie wyobrażam sobie pójść do psychologa :/ Chętnie najpierw spróbowałbym jakiś naturalnych sposobów, może jakieś zioła na potencję? Które tabletki na potencję bez recepty są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze?
Proszę o pomoc.

Czy zaprzestał Pan masturbacji? Jeśli tak, a problem się powtarza, być może przyczyna jest organiczna (oznacza to, że będzie potrzebna pomoc urologa). Możliwe też, że poprzez masturbację, przyzwyczaił się Pan do pewnego rodzaju przyjemności, którego partnerka nie umie dostarczyć (może warto ją tego nauczyć).