Czy są jakieś skuteczniejsze ćwiczenia na brzuch niż brzuszki?

Jakis czas temu pisałam o tym, jaką diete lub ćwiczenia zastosować... próbowałam, ale kompletnie nie wiem, co mogę jeść. Proszę o jakiś przykładowy jadłospis. Są jakieś skuteczniejsze ćwiczenia na brzuch niż brzuszki? Może taniec, pływanie albo areobik? PROSZĘ O POMOC!
ponad rok temu

Witam,

Każde ćwiczenia będą odpowiednie. Pływanie, taniec czy aerobik wykorzystują wszystkie partie ciała i dlatego z pewnością będą przydatne w utracie zbędnych kilogramów i tkanki tłuszczowej także z brzucha. Jeśli chodzi o przykładowy jadłospis, to nie podałaś żądnych swoich danych niezbędnych do jego ułożenia. Mimo to mogę Ci polecić stosowanie diety śródziemnomorskiej, która jest odpowiednia dla każdego: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-srodziemnomorska.

Jeśli nadal nie będziesz wiedziała, co jeść, radzę udać się do dietetyka, który przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy i ustali indywidualną dietę.

Pozdrawiam.