Czy seks podczas pierwszego opakowania Diane 35 jest całkowicie bezpieczny?

witam od 14 dni stosuje diane 35 i.chciałabym zapytać czy seks podczas pierwszego opakowania jest całkowicie bezpieczny? a talze chciałam się dowiedzieć czy seks z tymi tabletkami w dzień owulacji jest bezpieczny pozdrawiam

Szanowna Pani!

Jeżeli zaczęła Pani przyjmować pierwsze opakowanie Diane 35 w pierwszym dniu miesiączki, to już przy pierwszym opakowaniu ma Pani pełną ochronę antykoncepcyjną, w również w dniach,w których występowała owulacja.
Jezeli zaczęła Pani przyjmowanie Diane 35 w późniejszych dniach cyklu, to do końca tego cyklu należy stosować dodatkowe zabezpieczenie.

Pozdrawiam
Katarzyna Lewicka