Czy serek kozi jest dobrą opcją podczas odchudzania?

Witam!Niedawno kupiłam serek kozi. Czy jego skład jest ok? "Serek kozi do smarowania, termizowany. Składniki:ser twarogowy kozi, sól, substancje zagęszczające:karagen, mączka chleba świętojańskiego. Nie zawiera konserwantów." Czy te dwa ostatnie dodatki są szkodliwe? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany skład nie budzi niepokoju. Dwie ostatnie substancje stosowane są jako substancje zagęszczające.