Czy śluz po miesiączce jest normalny?

2 dni temu kochałam się po raz pierwszy z moim chłopakiem (to był koniec okresu ) i podczas stosunku miałam dość obfite krwawienie, które było prawdopodobnie spowodowane przerwaniem błony dziewiczej. Tego samego dnia, po krótkim pettingu, znowu zaczęłam krwawić (ale tylko trochę i jedynie podczas, później już nie). Teraz pojawił się u mnie biały śluz. Co to może oznaczać, czy to normalne? Czy to oznacza może plamienie w dni płodne?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Białawy śluz to częste zjawisko w pierwszych dniach po miesiączce. Być może wcześniej też się pojawiał, ale nie zwracała Pani na niego uwagi? Śluz w dni płodne jest zwykle przejrzysty i obfity.

Pozdrawiam!