Czy stosowanie kulek gejszy jest szkodliwe?

jak jest ze stosowaniem kulej gejszy ( 4 szt ) analnie, bardzo mnie to podnieca ale nie wiem czy to nie szkodliwe

Kulki gejszy to najczęściej dwie kulki z kulkami w środku.
Są stosowane waginalnie i mają zastosowanie medyczne, bywają zalecane przez ginekologów.
Stosowanie wymaga spełnienia warunkow higienicznych.
Nie powinno się stosować tych samych gadgetów analnie i waginalnie, mimo wymycia...
Tylko dla niektórych uczucie wypelnienia prostnicy (kiszki stolcowej) jest przyjemne, częściej przyjemna jest ewakuacja ciała obcego...
Przy praktykach analnych należy zachować wzmożoną higienę oraz obowiązkowo stosować lubrikant, bo odbytnica nie ma własnego nawilżania, jak pochwa, czy jama ustna.
Ciało obce w odbycie ma także silny aspekt sadystyczny
w praktykach BDSM.
Dla Mastera lub Dominy jest podniecające, że uległa/uległy ma "coś" w odbycie, co powoduje dyskomfort, jest to symbol posłuszeństwa.
W praktyce jednak ważniejszy jest aspekt zastosowania kulek gejszy (tych z kulkami w środku) w ćwiczeniu mięśniówki wokół pochwy - ma to znaczenie medyczne.
Takie ćwiczenia ułatwiają też nauczenie się kurczenia mięśniówką pochwy. Taka kobieta jest poszukiwaną kochanką, bo "penis nie wypada i nie miękknie, gdy go ona mocno ściska...".
Taka kobieta jest odbierana jako "ciasna", mimo kilku porodów.
Być może powinny te ćwiczenia być bardziej powszechne?
Pozdrawiam. JW, Poznań.