Czy szczepionki skojarzone mogą powodować autyzm?

Witam w szóstym tygodniu życia zaszczepiliśmy córkę szczepionką skojarzoną 5 w 1 teraz córka kończy 3 miesiące idziemy na kolejne szczepienie naczytałam się że szczepionki 5 w 1 mogą powodować różne skutki uboczne a nawet autyzm żałuję że nie szczepiliśmy tradycyjine, bo teraz już nie możemy się wycofać czy te szczepionki rzeczywiście powodują poważniejsze skutki od tradycyjnych?

Stanowczo odpowiem NIE
Aktualne badania naukowe( Amerykańska Akademia Neurologii) 2014 podają ,ze przyczyna autyzmu nie jest spowodowana stosowaniem jakichkolwiek szczepionek.

Schorzenie ma podłoże genetyczne -vide piśmiennictwo.

Pozdrawiam