Czy ta ciąża może być patologiczna?

Witam!
Mam pytanie odnośnie do mojej trzeciej ciąży, chodzi o to, iż miałam wiarę regularne cykle trwające 31 dni. Ostatni cykl był krótszy i na dodatek były pomiędzy nimi plamienia, okazało się, iż jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 5 stycznia, plamienia 16 stycznia, test ciążowy wykonałam 11 lutego i wyszły piękne dwie kreski za tydzień udałam się do swojego lekarza, któremu bardzo ufam (prowadził dwie moje ciąży) i przy badaniu USG nie zauważył pęcherzyka ciążowego. Polecił zrobienie zaraz po wizycie badań beta HCG i wyszedł wynik 8007.
Lekarz po konsultacji telefonicznej zlecił udanie się do kliniki rano w celu zweryfikowania, gdyż wchodziły dwa podejrzenia albo wczesna ciąża, ale znowu ponoć wynik beta HCG był bardzo wysoki, a nie było go widać na obrazie USG albo podejrzenie ciąży pozamacicznej. Na wizycie w klinice Pan Doktor zobaczył pęcherzyk.
Pani Doktor, czy to możliwe, by przy tak wysokim beta HCG nie był widoczny pęcherzyk, bo wiem, że powinien być widoczny przy 1500, a następnego dnia był, ale bez żadnych struktur? Czuję się bardzo dobrze, nic mi nie dolega i póki co, nie mam żadnych objawów ciąży. Czy ta ciąża może być patologiczna?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Dzień dobry!
Najważniejsze, że pęcherzyk ciążowy znajduje się w jamie macicy. Być może mamy do czynienia ze wcześniejszą ciążą. Z pewnością Pan doktor zlecił powtórne badanie poziomu beta HCG lub USG, by sprawdzić, czy ciąża się rozwija.
Z poważaniem