Czy tabletka może się wchłonąć w kał?

Witam, wczoraj wzięłam pierwsza tabletkę z drugiego opakowania za jakieś pół godziny zachciało mi sie wypróżnić ale poszłam dopiero za kilka godzin bo nie miałam w tym czasie możliwości. Czy tabletka moze sie jakimś cudem wchłonąć w ten kał? Wiem, ze to durne pytanie, ale jestem strasznie przewrażliwiona osoba.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie ma możliwości, aby tabletka "wchłonęłą się w kał". Tabletka wchłania się w jelicie cienkim a kał powstaje w jelicie grubym.