Czy tabletki pomagają w odchudzaniu?

Mam 18 lat, ważę 74 kg. Jeszcze przed miesiącem ważyłam 68 kg. Niestety, stres działa na mnie jak narkotyk i w amoku zjadam wszystko, co mi w ręce wpadnie. W tym roku mam studniówkę i postanowiłam dobrze wykorzystać te 3,5 miesiąca i schudnąć. Nie mam na swoim punkcie obsesji co do wyglądu, ale źle się czuję, szczególnie, gdy w sklepie nie ma dla mnie ciuchów. Obecnie mama gotuje mi posiłki. 5 posiłków dziennie, a ja obiecałam nie podjadać... Choć przyznam, że zdarzyło mi się dodatkowo coś zjeść. I czułam wyrzuty sumienia, ale nie poddam się. Ja piję też herbatki odchudzające. Czy one coś pomogą? Jakie są najlepsze? Ćwiczę 100 brzuszków dziennie oraz A6W. Najbardziej zależy mi, by zmniejszyć masę na brzuchu, tyłeczku i udach. Prowadzę bardziej siedzący tryb życie, ponieważ dużo czasu spędzam przy nauce. Czy jeśli kupię jakieś tabletki wspomagające odchudzanie, efekt będzie szybszy albo zmniejszy uczucie głodu? Jeśli tak, jakie Państwo proponują? Pozdrawiam i życzę sukcesu i silnej woli innym odchudzającym :)

Witam!

Przykłady ćwiczeń ukierunkowanych na konkretne partie ciała znajdzie Pani w serwisie abcciwczenia.pl. Odnośnie suplementów i tabletek - nie zastąpią one aktywności fizycznej i diety. To, co może Pani zrobić, to włączyć co najmniej 30 minut codziennej aktywności fizycznej do planu dnia. Aby zmniejszyć napady głodu, może Pani zjadać większą ilość warzyw, produktów pełnoziarnistych (ciemnego pieczywa, makaronu razowego, brązowego ryżu). Powodują one wolniejsze uwalnianie glukozy do krwi, przez co będzie Pani syta dłużej. Proszę także pić dużo niegazowanych napojów (bez dodatku cukru).

Pozdrawiam ciepło