Czy te wyniki Holtera są dobre?

Holter EKG: Zarejestrowano 107467 pobudzeń hr max 150 hr min 49 hr sr 78 ektopia komorowa nie wystąpiła ektopia nadkomorowa 166 pobudzeń bez pauz powyżej 2 sek odc.st stabilny abpm aktywny okres sr skurcz 110 rozkurcz 65 hr 78 pasywny okres sr skurcz 100 rozkurcz 55 hr 67
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.