Czy tego rodzaju petting grozi ciążą?

Witam. Zwracam się do tutaj, bo męczy mnie pewna myśl, mianowicie. Mam kilka pytań i proszę o szczerą odp. Zacznę od tego, iż kochałam się z chłopakiem, oczywiście w gumce i ona nie pękła, więc obaw nie ma moim zdaniem, poza tym nie spuścił się. Kilka dni później dotykał mnie swoim penisem moje narządy płciowe, także się nie spuścił. Bawiliśmy nawzajem, w końcu on postanowił we mnie wejść. Wytarł penisa porządnie i włożył na 2 minuty bez zabezpieczenia, nie spuścił się i jak wyciągnął, miał delikatnie mokrego, myślę, że to od mojego śluzu i od jego śluzu. Wytrysk nastąpił po 5 minutach, gdy sprawiałam mu przyjemność ręką. Po tym nie zawsze się mył, tylko ręce wycierał. Raz zdarzyło się tak, że włożył mi rękę po jakiejś godzinie od wytrysku i mógł mieć tam niewielką ilość spermy, którą wcześniej wycierał z rąk chusteczką, lecz nigdy nic nie wiadomo. Boję się, że sperma mogła się jakoś przedostać przy tym, gdy dotykaliśmy się narządami. Niby ni miał wytrysku, ale sam fakt. Miesiączkę mam nieregularną, spóźnia mi się 3 dzień.
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani, ryzyko zajścia w ciążę bez bezpośredniego wytrysku w pochwie jest bardzo niewielkie, wręcz znikome. Jednak jakieś prawdopodobieństwo zawsze istnieje. Mimo to uważam, że nie powinna się Pani zbytnio przejmować, a na przyszłość, jeżeli nie chce się Pani znowu stresować, proszę skuteczniej się zabezpieczać i pilnować, aby partner jednak mył ręce po każdym kontakcie ze spermą.