Czy test ciążowy pokaże dokładny wynik?

Witam,
mam poważny problem i chcę zasięgnąć tutaj jakiejś rady, mianowicie dzień przed sylwestrem skończyły mi się dni płodne (według kalendarzyka internetowego), ale w sylwestra kochałam się z moim chłopakiem, bez zabezpieczeń (nie stosuję antykoncepcji wcale) i on wytrysnął we mnie dosyć sporą ilością.
Następnie w poniedziałek wydzielało mi się strasznie dużo śluzu przezroczystego, a dziś, 3 dni przed okresem, uprawialiśmy seks również bez zabezpieczeń, ale nie wytrysnął we mnie, po stosunku włożył mi palce i doprowadził jeszcze do orgazmu, stosowaliśmy wazelinę kosmetyczną i parę godzin po tym, tak z 3, zauważyłam w śluzie krew, gdy się podcierałam, boli mnie do tego macica. Czy ja jestem w ciąży?
Dostałam na drugi dzień okres (3 dni przed czasem), rano jak wstałam, wylało się ze mnie, tak jak nie raz, i strasznie bolał mnie brzuch i macica, a następnego dnia okresu nie było, po prostu z godziny na godzinę ustawało krwawienie i ustało całkowicie, okres trwał półtorej dnia, u mnie teraz odczuwam kłucie w macicy, zmęczenie, senność, nudności, bolące piersi i sutki. Pójdę do lekarza, ale dopiero w ferie.
Czy test ciążowy pokaże dokładny wyniki, bo wiem, że temu nie można ufać, może ktoś doradzi, jakiej firmy mam kupić (do zapłodnienia doszło 31 grudnia popołudniu)?
Proszę was bardzo o pomoc, mam 17 lat i bardzo się niepokoję, a zwłaszcza mój chłopak, że może mi się coś stać. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc lub poradę.

Witam serdecznie!

Domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero po 14 dniach od ewentualnego zapłodnienia. Wcześniejszy wynik można uzyskać wykonując test z krwi. W tej metodzie wyniki uzyskuje się już w 8 dniu.
Kalendarzyki internetowe wyliczają dni płodne na podstawie uproszczonych wzorów. Nie biorą pod uwagę nieregularności cykli (jeśli w ogóle takie mają miejsce), stresu, przebytych infekcji, przyjmowanych leków, czyli czynników wpływających na długość cyklu. Lepszą metodą jest obserwacja śluzu szyjkowego. Ciągnący, przezroczysty śluz jest charakterystyczny dla owulacji.

Jednorazowa zmiana charakteru miesiączki może się zdarzyć bez występowania żadnej patologii. Jednak ze względu na niestosowanie żadnych metod zabezpieczenia w pierwszej kolejności wskazane jest wykonanie testu.

Pozdrawiam