Czy test po 3 tygodniach jest wiarygodny?

Witam
Pod koniec cyklu kochałam się z chłopakiem. Niestety zabezpieczenie zawiodło. 60 godz. po stosunku zażyłam tabletkę. Okres dostałam ok. 4 dni po przyjęciu tabletki. Zrobiłam 2 testy, pierwszy 14 dni po stosunku, drugi 21 dni po, oba wyszły negatywnie.
Czy testy mogły dać fałszywy wynik?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Bardzo mało prawdopodobne, aby testy ciążowe po takim czasie były fałszywie ujemne. Jeżeli ma Pani wątpliwości, proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam