Czy testy ciążowe są wiarygodne?

Witam.

Ostatnią miesiączkę miałam 24.03, cykl mam ok. 26 dni. Kochałam się z mężem 9.04, to było krótkie, 3 minutowe współżycie, bez wytrysku. Robiłam już dwa testy ciążowe19.04 i 21.04 wyszły negatywnie. Czy jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży?

Witam!

Ponieważ zbliżenie było krótkie i nie doszło do wytrysku, szansa że doszło do zapłodnienia jest niewielka.
Jednak testy ciążowe wykonała Pani za wcześnie. Są wiarygodne dopiero, gdy przeprowadzi się je w terminie spodziewanej miesiączki lub 14 dni po stosunku. Obecnie nawet gdyby doszło do ciąży, poziom oznaczanego hormonu byłby za niski aby test mógł go wykryć. Jeżeli nie pojawi się miesiączka, proponuję powtórzyć test 23.04. Jeżeli wypadnie negatywnie, nie jest Pani w ciąży.