Czy to grypa czy inny wirus? - proszę o poradę

Witam serdeczne. Mam 33 lata, bardzo rzadko choruję, staram sie często robić badania i nie mam żadnych przewlekłych chorób. W środę wieczorem położyłam się spać zdrowa, a rano po obudzeniu czułam się cała obolała, nie miałam apetytu, nawet miałam lekkie mdłości i ogólnie byłam osłabiona. Bolały mnie mięśnie, plecy, nogi. Brałam leki przeciwbólowe i przez jakiś czas było lepiej, ale wieczorem do tego doszła gorączka, a raczej stan podgorączkowy. Myślałam, że to początek grypy, więc najadłam się na noc czosnku, wypiłam gorącą herbatę z miodem, wymoczyłam nogi w gorącej wodzie, zażyłam lek złożony i poszłam spać. W nocy pociłam się, temperatura 37-37,2 stopnia. Rano było lepiej, ale zaraz znowu czułam się obolała, zimno mi się zrobiło i podwyższyła temperatura. Znów wzięłam lek złożony i przez chwilę było lepiej i za jakiś czas to samo. Nie wiem co mi jest, bo nie mam kataru ani kaszlu, nie boli mnie gardło, głowa też nie, tylko ogólnie czuję się trochę rozbita, obolała, a najbardziej bolą mnie plecy u dołu. Czy to jakiś wirus, czy może być coś poważniejszego? Jestem bardzo "wrażliwa" na tle chorób i byle gorączka, ból czy złe samopoczucie – ja zawsze myślę o najgorszych chorobach. Zawsze czytam dużo w internecie i często doszukuję się poważnych chorób. Dlatego proszę o fachową poradę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie.

Objawy mogą wskazywać na infekcję wirusową – świadczy o tym nagły początek, ogólne złe samopoczucie. Jedynie temperatura jak na wirus grypy jest zbyt niska – zwykle temperatura jest wyższa, jednak być może wynika to z zażywania leków obniżających temperaturę.
Jeżeli chodzi o katar i kaszel, pojawia się zwykle po 2-3 dniach choroby i jest mniej nasilony niż w przebiegu przeziębienia.
Ból głowy nie musi koniecznie występować.
Więcej o objawach typowych w przebiegu grypy znajdzie Pani w poniższych artykułach:
http ://abcgrypa. pl/objawy-grypy
http ://abcgrypa. pl/to-grypa-czy-inna-choroba.

Proszę chorobę dokładnie doleczyć, a jeżeli objawy nie ustąpią w przeciągu kilku dni, wskazana będzie konsultacja z lekarzem rodzinnym.

Pozdrawiam.