Czy to grzybica na żołędziu ?

Witam! Mam 23 lata. Od około dwóch lat mam pewne czerwone zmiany na żołędziu. Na początku bolały, lecz teraz nie odczuwam żadnego bólu ani swędzenia, białego nalotu też nie ma. Przedstawia to poniższe zdjęcie : http://img826.imageshack.us/img826/1483/1111is.jpg Czy to jest grzybica czy coś innego ? Czy po dwóch lata będzie można to wyleczyć ? Pozdrawiam.

23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety załączone zdjęcie jest bardzo słabej jakości i trudno na jego podstawie postawić rozpoznanie.
Zachęcam do wizyty u lekarza, proszę nie zwlekać, tym bardziej że podaje Pan, że występowały dolegliwości bólowe.

Pozdrawiam.