Czy to jest ciąża pozamaciczna?

Mam pytanie,
tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, okres miałam 18-10-2010. Mam bóle piersi, brzucha i okropny ból kości ogonowej. Zaniepokojona tym udałam się do lekarza (18-10-2010) po zrobieniu USG stwierdził, że nie ma pęcherzyka w macicy. Trochę się boję, bo to była moja 4 ciąża, a tylko jeden poród!
Proszę o odpowiedź!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

A czy były wykonane poziomy Bhcg w odstępach 2 dniowych? Wzrost poziomu dałby odpowiedź czy ciąża się rozwija.

Z poważaniem