Czy to jest grzybica?

Mam 21 lat, prawie wróciłem ze szpitala... zatrułem się tlenkiem węgla. Mam takie pytanie, czy jest możliwe, że przez to dostałem grzybicy na penisie :( Objawy się zaczęły w szpitalu... Żołądź jest prawie cała czerwona. Rano, gdy się budzę i idę się załatwić, to już jest taka biała maź, ale zmywa się z wodą... Trochę swędzi... Czy to są objawy grzybicy? Jak to mam leczyć? Trzeba iść z tym do lekarza koniecznie...?

Witam serdecznie.

Grzybica rzeczywiście atakuje nasz organizm w przypadku spadku odporności, do którego niestety mogło u Pana dojść (stres związany z nagłym zachorowaniem, hospitalizacja). Bez badania nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie, zachęcam do wizyty u lekarza dermatologa (nie jest potrzebne skierowanie) albo lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.