Czy to jest możliwe, abym była w ciąży?

Dzień dobry:)
Jak dotykam brzuch po prawej stronie, to mnie to boli. Jest to ból, jakbym miała zakwasy po brzuszkach. Obawiam się, że jestem w ciąży, od stosunku minęło 9 dni.
Czy to jest możliwe, abym była w ciąży? Mieliśmy zabezpiecznie, ale wszystko jest możliwe;D
Porszę o odpowiedź?;)
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Przyczyn opisanego przez Panią bólu brzucha może być wiele.
Czas, który upłynął od stosunku jest zbyt krótki, żeby ciąża mogła wywoływać podobne objawy. Ponadto, jeżeli należycie stosowane było zabezpieczenie, ryzyko zajścia w ciążę jest znikome.

Dla pewności doradzam w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam