Czy to jest nerwica?

Mam 25 lat jestem kobietą i od 3-4 lat mam problem z nadpotliwością. Jest to bardzo nie miły zapach. Nic nie robię,ż adnego wysiłku, a pot mnie oblewa od pasa w górę. Byłam u lekarza, zrobiłam badania, jestem zdrowa, wszystko jest dobrze. PAMIĘĆ- katastrofa w jednej chwili czytam i zaraz nie wiem co przeczytałam, a do tego KONCENTRACJA- rozmawiam z kimś, a myślami jestem gdzie indziej, nie potrafię się skupić. Doszły bóle głowy, ciężkie bóle głowy. Głowa potrafi mnie rozboleć jednego dnia i tak do następnego dnia [2 dni]. Też byłam u lekarzy: okulisty, logopedy, neurologa i nic wyniki są dobre żadnej cukrzycy, anemij, tarczycy wszystko dobrze. Doszły skurcze w klatce piersiowej po lewej stronie, czasem mam wrażenie,że to serce jak złapie mnie skurcz, to bardzo długo nie mogę nabrać powietrza, bo jak nabieram, to sprawia mi ogromny ból w tym samym miejscu. Potrafi trzymać 2-3 godziny, a ból pomału ustępuje. Zawroty głowy też się pojawiły, przez 2 tygodnie palec duży u nogi zdrętwiał mi i tak długo trzymał. Wiem sama, że jestem nerwowa, bardzo dużo przeszłam w życiu, nawet dochodziły myśli samobójcze. Dużo krzyczę do dzieci, szczególnie w domu do bliskich, jestem osobą bardzo twardą, nie pozwalam sobie wchodzić na głowę, oprócz męża, on ma ostatnie zdanie. Czuję się przy nim bezradna, zawsze co powiem jest źle, ale jeśli wyniknie taka sytuacja, że ktoś obcy coś powie do mnie niemiłego, to automatycznie płaczę, nie mogę tego powstrzymać, jest to bezwarunkowe. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić.

Objawy, które Pani opisała rzeczywiście mogą odpowiadać obrazowi nerwicy. Tym bardziej, że wszelkie badania dotychczas przez Panią wykonane są w granicach normy. Proszę spróbować łagodnych, ziołowych środków uspokajających dostępnych bez recepty w aptece. Jeśli one by nie pomogły to zachęcam do skorzystania z porady u lekarza psychiatry (nie jest potrzebne skierowanie), który dobierze odpowiednie leki.